Arda Güler ile Galatasaraylı oyuncu arasında aşk yaşandığı iddiası

Fenerbahçe’deki oyunuyla geçen dönem herkesi kendine hayran bırakan Arda Güler, İspanyol devi Real Madrid’e transfer olarak mesleğinde yeni bir sayfa açtı.

Eflatun beyazlılarla 6 yıllık mukaveleye imza atan Arda Güler, birinci idmanına çıkarken kaliteli pasları ve hırslı yapısıyla dikkat çekti.

İTALYAN TEKNİK ADAMI ETKİLEDİ

Arda Güler’in birinci antrenmandaki performansını değerlendiren Fransız kaynaklı Foot Mercato internet sitesi de ulusal yıldızın Carlo Angelotti’yi etkilediğini yazdı.

DIAZ’LA ÖN PLANA ÇIKTI

Tekniği ile dikkat çeken 18 yaşındaki ulusal futbolcunun yeni grup arkadaşı Brahim Diaz ile ön plana çıktığı kaydedilirken oyuncuların kendilerine takımda yer bulmak için rekabete hazır olduklarının altı çizildi.

İMZA MERASİMİNDE DİKKAT ÇEKEN İSİM

İmza merasimine ailesiyle birlikte katılan Arda Güler’in destekçilerinden biri merak konusu oldu.

“HAYATIMIN EN ÖZEL GÜNÜ”

Real Madrid Başkanı Perez’in de katıldığı imza merasiminde konuşan Arda Güler, “Bugün benim hayatımın en özel günü. Bugüne kadar gelmemde katkısı olan herkese teşekkür ederim. Bugün beni destekleyen herkese çok teşekkür ederim. Ben de bu kulübün bir efsanesi olmak istiyorum. Burada olmak benim için çok büyük gurur. Herkese çok teşekkür ederim.” sözlerini kullanırken ailesi duygusal anlar yaşamıştı.

ANNESİ GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Annesi gözyaşlarını tutamazken babası ve kardeşi, Arda Güler’e alkışlarla takviye olmuştu. Ailesinin dışında bir kişi daha imza merasiminde yer alırken bu isim merak konusu oldu. 

AŞK YAŞADIĞI İDDİASI

Arda Güler’i ön sıradan takip eden Galatasaray Basketbol Ekibi’nin oyuncusu Duru Nayman (18) ile ulusal yıldızın aşk yaşadığı öne sürüldü.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir